Pobierz FoxGame 1.3.1 (1851)
(link poprawiono)

Pobierz Fifefox 1.5.0.3


Ponieważ zostałem poproszony o napisanie szczegółowego opisu instalacji wtyczki FoxGame w przeglądarce Mozilla Firefox to oto i on ;-). Cały opis powstał na bazie wersji 1.5.0.x, ale wtyczka powinna działać również na starszych (jednak zalecam, a właściwie to namawiam do uaktualnienia swojej przeglądarki).

Nie wiem co przy instalacji tego dodatku jest takiego trudnego, ale proszę bardzo... (łopatologiczny opis, zaawansowanych proszę o nie wybuchanie śmiechem... :-D zbyt często).

Zacznę od tego że to jest rozszerzenie TYLKO do przeglądarki Firefox!

 1. Jeśli nie mamy przeglądarki Mozilla Firefox, klikamy na 'Pobierz Firefox' (powyżej), instalujemy wg pojawiających się instrukcji.
 2. Następnie wybieramy ->'Pobierz FoxGame'.
 3. Po kliknięciu na 'Pobierz FoxGame' w Firefox'ie powinno pojawić się okienko
  'Otwieranie foxgame.xpi' nie dajemy 'zapisz' tylko 'otwórz za pomocą' dajemy przeglądaj i szukamy jakiegoś skrótu do Firefoxa (np. na pulpicie)
  Jeżeli tak się stało to przechodzimy od razu do punktu 6. Jeżeli nie to czytamy dalej...
 4. Gdy okno się nie pojawiło lub używaliśmy innej przeglądarki to zapisujemy plik w widocznym i łatwo dostępnym miejscu np. na pulpicie.
 5. Teraz otwieramy Firefoxa i wybieramy z menu ->Plik ->Otwórz Plik, a następnie wskazujemy plik pobrany przed chwilą.
 6. Wyświetli się okno Instalacja oprogramowania. Nie przejmujemy się komunikatem o: Braku podpisu cyfrowego i wybieramy ->Zainstaluj teraz.
 7. Po pomyślnej instalacji wyświetli się okno ->Rozszerzenia z nazwami dodanych komponentów, ostatni na liście to ten przez nas zainstalowany!
 8. Teraz tylko uruchamiamy ponownie przeglądarkę i już możemy się cieszyć nowymi funkcjami :-D.

Jeżeli ktoś będzie chciał zmienić ustawienia wtyczki FoxGame to na dowolnej stronie Ogame otworzonej w przeglądarce (może być nawet strona główna) klikamy prawym przyciskiem i z menu, które nam się pokazało wybieramy ->Konfiguruj FoxGame. Teraz możemy bawić się w dostosowywanie dodatku do woli ;-).
Zapytacie jak jest najlepiej? Ja mam włączone wszystkie opcje oprócz ->Dołącz opcje Milos w widoku galaktyki (tylko dla ogame.com.es). I to już jest chyba wszystko. Życzę udanego i owocnego używania wtyczki.


Po pewnych nieścisłościach dotyczących zgodności wtyczki
z ogólnymi warunkami umowy (OWU) [§4, pkt II], została ona oficjalnie uznana za zgodną
z OWU i dopuszczona do uzytku przez OGame.pl 
Strona główna


online: 01 :: max: 18 (18.02.2024 17:14)